Otocam Pazarı

Firma Bilgisi

Firma Bilgisi

Panelvan araç dönüşümleri için Alüminyum ve Panoramik Kızaklı cam ve Çerçeve montajı ve Otocam  Satışı Hizmetleri.
Otocam pazarlama dışında panelvan araç çerçevesi üretimine başlayan firma kendi patenti adı altında sıradışı ürünleri ile de kendisini yan sanayiye ispatlamıştır. Bugün ulaştığı noktada 25.000 adet/yıl düzeyindeki çerçeve üretim kapasitesi ile halen Türkiyenin sayılı büyük çerçeve imalatçıları arasında yerini aldığının kanıtıdır.

Ayrıca firmamız Türkiye de olmayan bir ilki gerçekleştirmiş, Panelvan araçlar için ürettiği cam ve çerçeveleri yine panelvan araçlara takarak bir ilke imza atmıştır. Deneyimli kadrosu ile ürettiği camlı çerçeveleri montaj yaparak sektörde lider konuma gelmiştir.

Kurumucuz Hüseyin Çiçek 1980’li yılların başında Çiçek Oto Cam kuruluşu ile ticaret hayatına başlamıştır. 1997 yılında Hüseyin Çiçek Otomotiv San.Tic.Ltd.Şti. olarak gelişen kurum zamanın gerektirdiği şekilde kendini yenileyerek, ürün yelpazesini genişletmiş ve geliştirmiştir.

2002 yılı sonlarında Tekniksistem Yan sanayi Otomotiv Tekstil İthalat İhracat Ticaret Ltd. Şti. ni kurmuş olup ihracatta da ne kadar istekli ve iddaa’lı olduğunu göstermiştir. İhracıtının ilk yılında Romanya  ya ihracat yaparak kendi dalında bir ilke imza atmış olup ülke ekonomisine de katmna değer sağlamıştır.
2006 yılının başından itibaren ISO9001-2000 Kalite Sistem Belgesini zorunlu olduğunu firmamız görmüş, 1/Nisan /2006 tarihinden itibaren kendini ISO sisteminin içine dahil etmiştir.

» Vizyonumuz

Panelvan araç dönüşümleri için Alüminyum ve Panoramik Kızaklı cam ve Çerçeve montajı yapma konusunda ilk akla gelen firma olmak; kapasitemizi artırarak soyal paydaşların beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve dünyanın öncü çerçeve üreticileri arasında yerini almaktır

» Misyonumuz

Yenilik ve gelişmelere açık; rekabet edilebilir kalitede, en az maliyetle en fazla, satılabilir üretim yapan; çevreye duyarlı; ülke ekonomisine katkıda bulunan bir dünya şirketi olmaktır.

Bu Yazıda Etiket Bulunmuyor

Related posts

irtibat bilgileri

irtibat bilgileri

Location

Otocam Pazarı
Get directions

 

iletişim

Otocam Pazarı
  • Tarafından bursa firmaları
  • Adres: Küçükbalıklı Mah. Şanlı Cad. No:3-5 Osmangazi / BURSA
  • Telefon: 02242156828
  • Email: bilgi@otocampazari.com
  • Website: otocampazari.com
Please create a form with contact 7 and add.

Theme Settings > Item Pages > Contact > Contact Form ID

Events

Otocam Pazarı
No Events Found.

Ratings

Otocam Pazarı

Total Ratings

0

0 Total

    Reviews

    Otocam Pazarı